مشاور آتش نشانی/مشاوره آتش نشانی

یکی از مرسوم ترین خدمات در شرکتهای آتش نشانی مشاوره همه منظوره طبق آخرین استاندادها و ضوابط آتش نشانی می باشد.این نوع مشاوره اعم از ارائه و پیشنهاد محصولات آتش نشانی ، قیمت محصولات آتش نشانی، نوع برند محصولات آتش نشانی(با توجه به شرایط اقلیمی و میزان سرمایه گذاری)، هم از حیث امنیت و هم از نظر مداوم بودن محصولات و کپسول های آتش نشانی است.

مشاور آتش نشانی شرکت آباد گستر تاسیسات ایرانیان(آتا)

مهندسان و مشاوران آتش نشانی شرکت آباد گستر تاسیسات ایرانیان(آتا) یک وظیفه خطیر و سنگینی بر عهده دارند که محافظت از جان و مال هموطنان و مشتریان گرامی هدف اصلی این مجموعه خواهد بود که این هنر و تخصص اصلی یک مشاور آتش نشان می باشد که علاوه بر در نظر گرفتن قیمت و برند محصول می تواند درصد ریسک احتمالی پروژه های آتش نشانی را در هنگام بروز خطرات کاهش دهد.

نمونه هایی از پروژه های آتش نشانی شرکت آباد گستر تاسیسات ایرانیان(اتا) شامل مشاوره آتش نشانی و طراح و راه انداز سیستم اعلام حریق کلبه ها و اردوگاههای دانش آموزی مجموعه آبعلی شرکت ملی نفت ایران و مشاوره، طراحی، نظارت و اخذ تاییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی تهران برای برج‌های شهرک مسکونی امام رضا (ع) چیتگر، مشاوره آتش نشانی (Fire consulting) نصب و راه اندازی سیستم اطفاء حریق اتوماتیک گازی Aresol ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران نام برد.

مشاور آتش نشانی آتا با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه مشاوره ، طراحی پروژه های آتش نشانی ، نصب و راه اندازی پروژه های آتش نشانی همچنان توانسته است در این بازار رقابتی نامی نیکو از خود به جای بگذارد. برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران آتش نشانی آتا میتوانید از پل های ارتباطی شرکت آباد گستر تاسیسات ایرانیان استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Solve : *
9 + 12 =


فهرست