برگه زون بندی پنل کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق SENS

۱- راهنمای نصب اعلام حریق

۱-۱- راهنمای نصب اعلام حریق سنس

برگه زون بندی پنل کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق سنس که به زبان فارسی تهیه و جهت استفاده در اختیار مشتریان محترم قرارداده شده است. همچنین شما می توانید راهنمای نصب سیستم اعلام حریق سنس را در لینک کاتالوگ تجهیزات اعلام حریق سنس #SENS مشاهده نمائید.

۲- نحوه نصب اعلام حریق

۱-۲- اموزش نصب پنل اعلام حریق

همکاران گرامی می توانند آموزش نصب پنل اعلام حریق را در لینک کاتالوگ تجهیزات اعلام حریق سنس #SENS مشاهده نمائید. همچنین برگه زون بندی پنل کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق سنس در اینجا قابل مشاهده و بهره برداری لازم است.

۲-۲- راهنمای پنل اعلام حریق

همکاران گرامی می توانند راهنمای پنل اعلام حریق را در لینک کاتالوگ تجهیزات اعلام حریق سنس #SENS مشاهده نمائید. همچنین برگه زون بندی پنل کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق سنس در اینجا قابل مشاهده و بهره برداری لازم است.

۳-۲- برگه زون بندی پنل کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق

شرکت #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان به اطلاع کلیه خریداران و همکاران محترم می‌رساند که با توجه به نیاز بازار، پنل کنترل‌های مرکزی سیستم اعلام حریق برند #SENS قابل ارائه توسط این شرکت، دارای برگه فارسی زون بندی می‌باشند. این برگه جهت سهولت استفاده کابران فارسی زبان تهیه و بصورت چاپ شده در تمامی پنل کنترل‌های مرکزی فروخته شده جهت نصب در محل پروژ‌ه به خریداران محترم تحویل داده می‌شود.

همکاران گرامی می توانند راهنمای پنل اعلام حریق را در لینک کاتالوگ تجهیزات اعلام حریق سنس #SENS مشاهده نمائید.

 

 

توجه: کارشناسان شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان (مشاور، ناظر و مجری مورد تائید سازمان آتش نشانی) با شماره تماس ۹۸۹۵۱۱۹۹۷۰+ داخلی ۱۰۵ یا ۱۲۵ همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما همراهان عزیز هستند. همچنین شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی info@atapars.com ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع است.

Loading
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
    نام نویسنده:
    بهداد آهنگری
    تاریخ انتشار:
    ۱۸ آبان ۱۳۹۷
بازگشت