فرم درخواست بازدید مقاوم‌سازی سازمان آتش‌نشانی تهران

 • ورژن
 • ۱ دانلود
 • ۹۳ KB سایز فایل
 • ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ تاریخ انتشار

۱- فرم درخواست بازدید مقاوم‌ سازی سازمان آتش‌ نشانی تهران

فرم درخواست بازدید مقاوم‌ سازی سازمان آتش‌ نشانی تهران بمنظور مطلع نمودن سازمان آتش نشانی از انتخاب مجری ، پوشش مقاوم سازی در برابر حریق مورد استفاده و همچنین روند پیشرفت پروژه در مرحله اجرای پوشش مقاوم می باشد.

این فرم باید بدین صورت باید پر شود ابتدا باید مشخصات مالک ، مشخصات ملک ، شماره پرونده آتش نشانی ، پلاک ثبتی و .... در فرم ثبت شود و پس از آن روند پیشرفت پروژه در مرحله اجرای پوشش مقاوم نیز ثبت گردد و به امضای مالک و شذکت مجری پوشش مقاوم در حریق برسد و در پرونده آتش نشانی ساختمان بایگانی شود.

این فرم جهت بایگانی در پرونده آتش نشانی می باشد که کارشناسان آتش نشانی با توجه به این فرم به ساختمان مورد نظر جهت بازدید مراجعه خواهند نمود.

شما در این برگه می توانید این فرم را دانلود نمائید. همچنین شما می توانید فرم کروکی سازمان آتش‌نشانی تهران را نیز دانلود نمائید.

 

۲- پوشش مقاوم سازی در برابر حریق

جهت تائید پوشش مقاوم سازی در برابر حریق ساختمان ها می بایست این فرم توسط مالک و شرکت مجری تکمیل شده و جهت اخذ تائید پوشش مقاوم سازی در برابر حریق به سازمان آتش نشانی تهران ارائه گردد. پس از ارائه این فرم و پرداخت هزینه های کارشناسی مربوطه ، سازمان آتش نشانی تهران نسبت به اعزام کارشناس اقدام خواهد نمود.

 

۳- اخذ تاییدیه آتش نشانی

 منظور از اخذ تاییدیه آتش نشانی ، رعایت نمودن کلیه ضوابط و دستورالعمل های ایمنی سازمان آتشنشانی می باشد، که کار فرمایان عزیز با مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک جهت گرفتن دستورالعمل های صادره از سوی سازمان اتش نشانی ( بررسی دقیق آن ) و با مشاوره شرکتهای مشاور اتشنشانی از روند و چگونگی اجرای این دستورالعمل ها مطلع شده تا بتوانند به صورت دقیق ضوابط ایمنی اتش نشانی را اجرا نمایند.

 

۴- سایر فرم ها 

جهت دانلود چک لیست بازبینی حفاظت از ساختمان کلیک نمائید.

جهت دانلود اصالت کالای اطفا حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود اصالت کالای اعلام حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم کروکی سازمان آتش نشانی کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعیین شرکت مجری کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعویض شرکت مجری کلیک نمائید.

 

توجه: کارشناسان شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان (مشاور، ناظر و مجری مورد تائید سازمان آتش نشانی) با شماره تماس ۹۸۲۱۹۵۱۱۹۹۷۰+ داخلی ۱۰۵ یا ۱۲۵ همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما همراهان عزیز بویژه در زمینه فرم درخواست بازدید مقاوم‌ سازی سازمان آتش‌ نشانی تهران می باشند. همچنین شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی info@atapars.com ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع است.

Loading
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
  نام نویسنده:
  بهداد آهنگری
  تاریخ انتشار:
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۸
بازگشت

پاسخی بگذارید