فرم تعهدنامه تعمیر و نگهداری و بازدید دوره ای دو ساله

 • ورژن
 • ۲۳ دانلود
 • ۲۲۷٫۹۹ KB سایز فایل
 • ۲۰۱۹/۰۹/۰۳ تاریخ انتشار

۱- فرم تعهد نامه تعمیر و نگهداری ساختمان

فرم تعهد نامه تعمیر و نگهداری ساختمان در اینجا ارائه شده است.

۲- تعهدها

۱-۲- درهای مقاوم در برابر حریق به همراه کلیه اجزا مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران و با کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۲-۲- در پروژه فوق جهت عایق بندی از مواد مقاوم حریق اصل استفاده نموده و اجرای آن مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران صورت پذیرفته است. لذا متعهد می گردیم هرگونه تغییر معماری، سازه ای و یا رویدادی که موجب تاثیر بر پوشش های مقاوم حریق شود را با تائید نظر آتش نشانی اصلاح نمائیم، در غیر این صورت مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم رعایت موارد مذکور را برعهده می گیریم.

۳-۲- تمامی کابل ها، سیم ها، قطعات و تجهیزات سامانه کشف و اعلام حریق را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران و از نوع اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۴-۲-  سامانه کنترل و اطفا حریق به همراه کلیه اجزاء ، ادوات و متعلقات مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران با استفاده از کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۵-۲- سامانه تهویه، تخلیه و کنترل دود ناشی از حریق به همراه کلیه اجزاء مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران با استفاده از کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۶-۲- نما و نازک کاری به همراه کلیه اجزاء مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران با استفاده از کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۷-۲- آسانسور آتش نشان و فضای امن به همراه کلیه اجزاء مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران با استفاده از کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

۸-۲- حوزه بندی و جداسازی ها از قبیل داکت های عمودی و افقی، زون بندی پارکینگ به همراه کلیه اجزاء مربوطه را مطابق با استانداردهای مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران با استفاده از کالاهای اصلی اجرا نموده ایم. لذا مسئولیت بروز حوادث و خسارات ناشی از عدم عملکرد مطلوب و یا استفاده از کالاهای غیر اصلی را برعهده می گیریم.

تذکر: فرم تعهد نامه تعمیر و نگهداری ساختمان ،شایان ذکر است پس از اتمام پروژه حسن نگهداری و شرایط ایمن بر عهده مالک یا مالکین و بهره برداران بوده و بنابراین مالک یا مالکین موظف می باشند مفاد تعهد را به نحوی شایسته به سایر مالکین، مستاجران و بهره برداران بعدی منتقل نمایند و پس از پایان دوره دو ساله بایستی نسبت به عقد قرارداد با شرکت های مورد تائید سازمان آتش نشانی تهران جهت حفظ، تعمیر، نگهداری و بازدید دوره ای موارد فوق الذکر اقدام نمایند. بدیهی است مسئولیت حوادث و خسارات ناشی از عدم رعایت موارد مذکور بر عهده مالکین می باشد.

 

۳- سایر فرم ها 

جهت دانلود فرم چک لیست بازبینی حفاظت از ساختمان کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم اصالت کالای اطفا حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم اصالت کالای اعلام حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم اصالت کالای درب ضد حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعیین شرکت مجری کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعویض شرکت مجری کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم درخواست بازدید پوشش مقاوم حریق با مصالح بنایی کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم کروکی سازمان آتش نشانی تهران کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم گزارش مهندس ناظر درخصوص ضوابط ایمنی و آتش نشانی کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه طراحی و اجرای سیستم اطفا حریق کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد اخذ تائیدیه و اعلام نواقص ایمنی  کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه طراحی سیستم اگزاست و تخلیه دود کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه انبار کالا کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه جانمایی فن ها و اجرای کانال کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه کاهش گشودگی بازشوی پلکان نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه ی اجرای پوشش مقاوم در برابر حریق اسکلت فلزی کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه عدم اجرای مقاوم سازی حریق در طبقات روی همکف کلیک نمائید.

جهت دانلود فرم تعهد نامه عدم تغییر کاربری زیر باکس پلکان کلیک نمائید.

 

توجه: کارشناسان شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان (مشاور، ناظر و مجری مورد تائید سازمان آتش نشانی) با شماره تماس ۹۸۲۱۹۵۱۱۹۹۷۰+ داخلی ۱۰۵ یا ۱۲۵ همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما همراهان عزیز بویژه در زمینه فرم تعهد نامه تعمیر و نگهداری ساختمان می باشند. همچنین شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی info@atapars.com ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع است.

Loading
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
  نام نویسنده:
  بهداد آهنگری
  تاریخ انتشار:
  03 سپتامبر 2019
بازگشت