بهداد آهنگری عضو هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق

دومین دوره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق هفته گذشته در حالی انجام پذیرفت که مدیر عامل شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان به عنوان عضو هیئت مدیره این انجمن انتخاب گردید.

با توجه به اتمام دوره اولین فعالیت هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق، مجمع عمومی سالانه با دستور کار استماع گزارش عملکرد هیئت مدیره، خزانه دار و بازرس دوره قبل و انتخاب هیئت مدیره جدید و بازرسان،  در محل هتل شیان برگزار گردید.

مجمع با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و با ارائه گزارش عملکرد سالانه هیئت مدیره توسط جناب آقای مهندس حاجتی ریاست انجمن صنفی ایمنی و مهندسی حریق استان تهران ادامه یافت.

در ادامه، گزارش خزانه دار انجمن قرائت و توسط بازرس انجمن تأیید گردید.

همچنین، با توجه به عدم پرداخت حق عضویت توسط برخی از اعضا، مراتب در مجمع عمومی طرح گردید که مطابق مصوبه مجمع عمومی مقرر گردید به اعضای مذکور یک ماه فرصت جهت پرداخت معوقات داده شود و در صورت عدم پرداخت، عضویت اعضای مذکور لغو گردیده و از گروه تلگرامی انجمن حذف گردند. بدیهی است عضویت مجدد اعضای مذکور، منوط به پرداخت مجدد ورودیه و حق عضویت سالانه می باشد.

در مرحله بعد، با انتخاب هیئت رئیسه مجمع و ناظرین و اعلام آمادگی تعدادی از اعضا جهت عضویت در هیئت مدیره و انتخاب به عنوان بازرس، مجمع وارد فضای انتخابات گردید.

۱-۱- کاندیداهای هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق

۱. رضا اشرفی (شرکت آدرا)

۲. بهداد آهنگری (آبادگستر تاسیسات ایرانیان)

۳. مهدی بستانچی (شرکت دمنده)

۴. رضا پورصادقی (شرکت آشکار کننده آتش)

۵. مجتبی حاجتی (شرکت آشکار ساز)

۶. مصطفی حاجی زاده (شرکت صبا تام صنعت)

۷. محمد رضا رضویان (شرکت آگراپاد)

۸. آرمین شکوهی (شرکت بهسا)

۹. مجید مظفری (شرکت مظفر صنعت)

۱۰. سعید فرزام پناه (شرکت سگال کنترل)

 

۲-۱- کاندیداهای پست بازرس

۱. سمیه پیر خدری (شرکت ایمن ایده سناپاد)

۲. حسین علیزاده (شرکت آب آتش ایرانیان آتیه)

 

پس از معرفی کاندیداها و ارائه نقطه نظرات، رأی گیری برگزار گردید.

در بخش هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق به ترتیب تعداد آرا:

۱٫ آقایان مجتبی حاجتی (شرکت آشکارساز)

۲٫ محمد رضا رضویان (شرکت آگراپاد)

۳٫ بهداد آهنگری (آباد گستر تأسیسات ایرانیان)

۴٫ رضا پورصادقی (شرکت آشکار کننده آتش)

۵٫ مهدی بستانچی (شرکت دمنده)

۶٫ سعید فرزام پناه (شرکت سگال کنترل)

به عنوان اعضای اصلی و آقای مصطفی حاجی زاده (شرکت صبا تام صنعت) به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق انتخاب گردیدند.

همچنین، حسین علیزاده (شرکت آب آتش ایرانیان آتیه) به عنوان بازرس اصلی و خانم پیر خدری (شرکت ایمن ایده سناپاد) به عنوان بازرس علی البدل انتخاب گردیدند.

در پایان این جلسه نیز ، از زحمات بی دریغ آقایان خلیل آذر، خلیل پیما، مصلحی و حیدری اعضای هیئت مدیره و آقایان شکوری و سلطانپور بازرسین دوره های قبل بارسم یادبودی تشکر به عمل آمد.

توجه: کارشناسان شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان (مشاور، ناظر و مجری مورد تائید سازمان آتش نشانی) با شماره تماس ۹۸۲۱۹۵۱۱۹۹۷۰+ داخلی ۱۰۵ یا ۱۲۵ همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما همراهان عزیز می باشند. همچنین شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی info@atapars.com ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع است.

Loading
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
    نام نویسنده:
    سید علی موسوی زاویه
    تاریخ انتشار:
    12 آذر 1398
بازگشت