مجموعه بوستر پمپ های آتش نشانی EBITT

۱- بوستر پمپ آتش نشانی EBITT

بوستر پمپ آتش نشانی EBITT ،شرکت #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان همواره در تلاش بوده است تا محصولات و راه حل‌های خود در زمینه مهندسی حریق را توسعه دهد؛ از این رو این شرکت نسبت به تامین مجموعه بوستر پمپ های آتش نشانی با نام تجاری #EBITT از کشور مجارستان و دارای استانداردهای بین المللی FM، UL اقدام نموده است. مشخصات این بوستر پمپ ها در زیر ارائه شده است.

۱-۱- موتورهای دیزلی

بوستر پمپ آتش نشانی Ebitt مستقیماً از طریق اتصال انعطاف پذیر به یکدیگر متصل می شوند موتورهای دیزلی تولید شده توسط کلارک دارای استاندارد های جهانی UL و FM هستند.
قدرت مداوم موتورهای دیزلی مطابق با الزامات NFPA 20 هستند و به طور خاص برای استفاده و خدمات پمپ آتش نشانی تأیید شده است.

 سیستم خنک کننده داخلی در مجموعه موتورهای دیزلی گنجانده شده است.

اتصالات لوله شامل چهار سوپاپ خاموش دستی (از جمله خط عبور) ،دو فشار دهنده ، دو تنظیم کننده فشار ، اتوماتیک مصوب ،شیر برقی ،فشار سنج ، لوله کشی و اتصالات موتور دیزل طبق NFPA 20 ساخته و عرضه می شود.

۲-۱- پمپ ها

پمپ آتش نشانی مصوب Ebitt UL برای جریان های کوچک یا جریان زیاد از طریق بسته های کامپکت به خوبی طراحی شده و تولید می شوند.

دارای تخلیه مرکزی، شافت استیل،صرفه جویی در فضا، می باشند. بلبرینگ نصب شده در پمپ ها می توانند بدون باز شدن کیسه پمپ جایگزین شوند و دارای بدنه چدنی انعطاف پذیر می باشند.

۳-۱- الکترو موتور

مجموعه پمپ آتش نشانی مصوب Ebitt UL همیشه دارای فن کاملاً محصور شده هستند. دارای کلاس حفاظت IP55 و کلاس عایق F، ولتاژها در ۵۰ هرتز ، ۳۸۰ هستند.

 

توجه: کارشناسان شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان (مشاور، ناظر و مجری مورد تائید سازمان آتش نشانی) با شماره تماس ۹۸۲۱۹۵۱۱۹۹۷۰+ داخلی ۱۰۵ یا ۱۲۵ همواره آماده پاسخگوئی به سوالات شما همراهان عزیز بویژه در زمینه بوستر پمپ آتش نشانی EBITT می باشند. همچنین شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی [email protected] ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی #آبادگستر_تاسیسات_ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع است.

Loading
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
    نام نویسنده:
    سید علی موسوی زاویه
    تاریخ انتشار:
    10 نوامبر 2019
بازگشت

پاسخی بگذارید