تاریخچه نمایشگاه ایپاس

نگارنده:

|

Share

|

(1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars)

تاریخ نگارش:

|

بازبینی:

نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷

متن نوشته

اندیشه برگزاری نمایشگاه ایپاس از سال ۱۳۸۰ با تدبیر و ابتکار سردار فرماندهی محترم وقت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت که اولین دوره در همان سال با عنوان IPAS 2002 در اسفندماه ۱۳۸۰ در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و امنیتی در مرکز همایش‌های صدا و سیما با محصولات ۱۹ کشور جهان برگزار گردید.

پس از آن در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ا ثبت و انحصار برگزاری ادواری نمایشگاه به نام بنیاد تعاون ناجا به نمایندگی شرکت ناجی پاس دریافت گردید و در رسانه‌های جمعی بخصوص سایت‌های معتبر بین المللی به معرفی ایپاس پرداخته شد. در ادامه به شرح تاریخچه نمایشگاه IPAS می پردازیم.

دعوتنامه نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷

دومین دوره نمایشگاه ایپاس

در سال ۱۳۸۱ با افزوده شدن موضوع ایمنی با عنوان IPAS 2003در محل هتل المپیک تهران و با حضور شرکت‌هائی از ۲۷ کشور جهان برگزار گردید. این دوره شروع تاریخچه نمایشگاه ایپاس بود.

سومین دوره نمایشگاه ایپاس

در بهمن ماه سال ۱۳۸۲ در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور ۲۵ کشور جهان با عنوان IPAS 2004 برگزار شد که در این دوره شرکت کنندگان داخلی حضور چشمگیری داشتند.

چهارمین دوره نمایشگاه ایپاس

در سال ۱۳۸۴ در سالن ۳۸ و ۳۸A نمایشگاه بین المللی تهران با عنوان IPAS 2005 برگزار گردید.

پنجمین دوره نمایشگاه ایپاس

در سال ۱۳۸۵ در سالن‌های ۱۲ – ۱۳ – ۱۴ – ۱۵ نمایشگاه‌های بین المللی تهران با عنوان IPAS 2006 برگزار گردید که علاوه بر حضور شرکت‌های خارجی، بازدیدکنندگان خارجی بسیاری نیز از این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند.

ششمین دوره نمایشگاه ایپاس

نمایشگاه به عنوان IPAS 2007 در سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران با حضور ۳۵ کشور جهان برگزار گردید.

هفتمین دوره نمایشگاه ایپاس

نمایشگاهIPAS 2008 در تیر ماه ۱۳۸۷ در سالن ۳۸ با حضور ۳۲ نمایندگی از ۱۶ کشور جهان برگزار گردید که از مهمترین دستاوردهای این نمایشگاه افزایش و حضور چشمگیر تولید کنندگان داخلی و به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی می‌باشد.

هشتمین دوره

نمایشگاه ایپاس 2009 در تیر ماه ۱۳۸۸ در سالن ۳۸ نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور ۱۷ کشور جهان برگزار گردید.

نهمین دوره

نمایشگاه ایپاس 2010 در مهر ماه ۱۳۸۹ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید.

با توجه به تغییرات انجام شده تحولی بی‌سابقه در نمایشگاه رخ داد.

این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۶۷۰۰ متر مربع با حضور ۲۱۵ شرکت داخلی از ۴۲ کشور خارجی برگزار گردید.

دهمین دوره

نمایشگاه ایپاس 2011 در مهر ماه ۱۳۹۰ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید. این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۸۶۰۰ متر مربع با حضور ۲۳۷ شرکت داخلی و خارجی برگزار گردید.

یازدهمین دوره

نمایشگاه ایپاس 2012 در مهر ماه ۱۳۹۱ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید.

این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۸۶۰۰ متر مربع با حضور ۲۲۶ شرکت داخلی و خارجی برگزار گردید.

سیزدهمین دوره

نمایشگاه ایپاس 2014 در مهر ماه ۱۳۹۳ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید.

این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۴۰٫۰۰۰ متر مربع با حضور ۲۶۴ شرکت داخلی و بیش از ۱۸۰ برند از ۳۱ کشور جهان برگزار گردید.

چهاردهمین دوره

در مهر ماه ۱۳۹۴ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید.

این نمایشگاه با وسعتی به مساحت ۶۰٫۰۰۰ متر مربع با حضور ۲۷۲ شرکت داخلی و بیش از ۲۵۵ برند از ۳۱ کشور جهان برگزار گردید.

پانزدهمین دوره

پانزدهمین نمایشگاه ایپاس در مهر ماه ۱۳۹۵ در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار گردید.

این نمایشگاه با وسعتی به مساحت۶۰٫۰۰۰ مترمربع با حضور ۲۶۵ شرکت داخلی و بیش از ۲۶۰ برند از ۲۸ کشور جهان برگزار گردید.

امید است این روند صعودی نمایشگاه با همکاری و مساعدت شما عزیزان چه از نظر کمی و کیفی امسال نیز در نمایشگاه IPAS 2017 ملموس و قابل مشاهده باشد. تاکنون ۱۵ دوره از این نمایشگاه برگزار شده و مجریان در تمامی آن ادوار سعی نموده‌اند علاوه بر رفع مشکلات و ایرادات قبلی گام‌های موثری در راستای دستیابی به استانداردهای موجود بردارند. در این مطلب به تاریخچه نمایشگاه ایپاس اشاره شد.

شانزدهمین دوره با حضور شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان

نمایشگاه IPAS 2017 با حضور شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان و جمع کثیری از شرکت ها، متخصصان و کارشناسان حوزه ایمنی، امنیت و آتش نشانی برگزار می شود. شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان به عنوان ناظر، مجری و مشاور مورد تایید سازمان آتش نشانی خدمات و دستاورد های خود را در این نمایشگاه به عرضه گذاشت.

توجه: کارشناسان و مشاورین شرکت فنی و مهندسی آبادگستر تاسیسات ایرانیان ( مشاور، طراح، ناظر و مجری مورد تایید سازمان آتش نشانی ) با شماره تماس ☎️ ۰۲۱۹۱۳۰۵۰۶۸ داخلی 105 یا 125 و یا شماره 📱 ۰۹۳۹۹۶۰۳۸۰۰ همواره آماده ارائه مشاوره رایگان 🥇 و پاسخگوئی به سوالات شما همراهان گرامی می‌باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما و آگاهی از محصولات ، پروژه ها ، دانلودها ، اخبار و رویدادها و مقالات مرتبط با حوزه ایمنی و آتش نشانی ، سایت شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان را به دوستان خود معرفی فرمائید. همچنین جهت ارتباط با کارشناسان این شرکت از صفحه تماس با ما استفاده فرمائید.

شایان ذکر است شما می‌توانید با ارائه نظرات سازنده خود در بخش نظرات و یا از طریق ارسال به آدرس پست الکترونیکی info@atapars.com ما را در جهت ارتقاء سطح علمی مطالب منتشر شده یاری فرمائید. استفاده از این مطلب با ذکر نام شرکت فنی و مهندسی آبادگستر تاسیسات ایرانیان و یا آدرس سایت www.atapars.com بلامانع می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Solve : *
1 + 1 =


سایر مطالب پیشنهادی

فهرست